GRAWEROWANIE MECHANICZNE, OTWOROWANIE, FREZOWANIE I WIERCENIE NA FREZARKACH KOMPUTEROWYCH


Obróbka mechaniczna jest przydatna wszędzie tam, gdzie technologia laserowa nie zdaje egzaminu lub jest nieopłacalna z powodu długiego czasu wykonania. Zajmujemy się grawerowaniem i frezowaniem mechanicznym w materiałach takich jak plastik, ABS, aluminium, mosiądz, plexi, PCV, HIPS oraz wiele innych.
Dla firm frezujemy i otworujemy obudowy, wycinamy na frezarce duże szablony do malowania.
Na zamówienie wycinamy napisy reklamowe szczególnie z plexi oraz anodowanego aluminium i stali nierdzewnej.
tak-grawerujemy-mechanicznie-w-mosiadzu-akf-2

BOGATY PARK MASZYNOWY UMOŻLIWIA WYKONYWANIE USŁUG GRAWEROWANIA MECHANICZNEGO, FREZOWANIA, OTWOROWANIA W PLASTIKU, METALACH, DREWNIE, PCV, PLEXI ITP.


Wykonujemy przemysłowe usługi frezowania i grawerowania CNC. Oferujemy usługi wysokiej jakości, które mogą być dostosowane do różnych potrzeb klientów. Frezowanie CNC zapewnia precyzyjne i powtarzalne wyniki, dzięki czemu jest idealne do produkcji prototypów, małych i średnich serii, oraz elementów o skomplikowanych kształtach. Frezujemy w metalach – głównie aliuminium, mosiądzu i stali nierdzewnej oraz w plastiku, dubondzie, PCV, plexi, drewnie. Profesjonalna obróbka metali przy użyciu frezarek pozwala na uzyskanie wysokiej jakości elementów o różnorodnych zastosowaniach. Usługi frezowania elementów plastikowych są często wykorzystywane w przemyśle elektronicznym, motoryzacyjnym czy medycznym. Frezujemy również w detalach drewnianych, głównie dla branży reklamowej i upominkowej. Usługi grawerowania mechanicznego w drewnie dotyczą w przeważającej części personalizacji nagród czy upominków. Frezujemy i grawerujemy prototypy i krótkie serie produktów. Polecamy swoje usługi również dla dla startupów, projektantów i inżynierów, w celu sprawdzenia poprawności swoich projektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług frezowania i grawerowania, zapewniamy dostępność odpowiednich maszyn i technologii. Posiadamy wielu zadowolonych klientów.

WYCINANIE I OTWOROWANIE FRONTÓW OBUDÓW ORAZ PANELI STEROWNICZYCH Z ALUMINIUM


Polecamy precyzyjne wycinanie i otworowanie paneli z aluminium dla Twoich urządzeń. Oferujemy wysokiej jakości usługi wycinania i otworowania paneli z aluminium, które są kluczowymi elementami wielu urządzeń i maszyn przemysłowych. Panele wykonujemy z blachy aluminiowej srebrnej anodowanej o grubości 1,2 i 3 mm. Powierzchnia blachy wykończona na satynowy mat z delikatnym szlifem. Nasze zaawansowane technologie i doświadczenie pozwalają nam zapewnić precyzyjne wykonanie każdego panelu, zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez klienta. Po wycięciu otworów i panelu możemy wykonać grawerowane opisy nad przyciskami, wyświetlaczami, diodami i innymi elementami sterującymi.

frezowanie-wycinanie-aluminium-panel-maszyny-front-urzadzenia-akf-2
wycinanie-tabliczek-aluminiowych-na-zamowienie-akf-2

WYCINANIE I OTWOROWANIE TABLICZEK ALUMINIOWYCH W DOWOLNYM ROZMIARZE


WYCINANIE I OTWOROWANIE TABLICZEK
ALUMINIOWYCH W DOWOLNYM ROZMIARZE

WYCINANIE DOWOLNYCH KSZTAŁTÓW Z ALUMINIUM


WYCINANIE DOWOLNYCH KSZTAŁTÓW Z ALUMINIUM

wycinanie-z-aluminium-dowolne-ksztalty-akf-2
panel-frezowany-z-czarnego-aluminium-z-grawerem-akf-2

WYCINANIE DETALI Z CZARNEGO ALUMINIUM


Poza wycinaniem ze srebrnej blachy anodowanej świadczymy usługi wycinania i otworowania paneli z blachy aluminiowej czarnej. Aluminium anodowane na czarno występuje w wersji matowej oraz błyszczącej. Podobnie jak przy blasze aluminiowej srebrnej dysponujemy grubościami 1,2 i 3 mm. Elegancki wygląd oraz dokładne wykonanie paneli lub tabliczek maszynowych sprawiają że panele czy tabliczki opisowe wykonane z czarnej blachy anodowanej to częsty wybór wśród klientów. Dodatkowo biało-srebrny grawer laserowy na blaszce aluminiowej czarnej jest doskonale widoczny i elegancki tak że śmiało możemy polecić ten materiał na wykonanie grawerowanych frontów maszyn lub tabliczek znamionowych.

FREZOWANIE FRONTÓW OBUDÓW Z NIEBIESKIEGO ALUMINIUM


Obok srebrnego i czarnego aluminium mamy w ofercie inne kolory aluminium anodowanego.
Bardzo ładne niebieskie aluminium, czerwone aluminium oraz zielone ciemne aluminium. Wszystkie nadają się do grawerowania i frezowania. Grawer jest biało-srebrny. Wykonujemy z kolorowego aluminium panele, tabliczki znamionowe, tabliczki opisowe. Ze względu na ciekawe kolory, efektownie wyglądający grawer oraz dużą trwałość tabliczek gorąco polecamy kolorowe aluminium na panele i tabliczki znamionowe oraz inne detale w reklamie i marketingu.

panel-frezowany-do-maszyny-sterujacy-wycinany-niebieskie-aluminium-z-grawerem-akf-2
daty-grawerowane-mechanicznie-na-aluminiowej-blaszce-akf-2

GŁĘBOKIE GRAWEROWANIE MECHANICZNE W ALUMINIUM


Oferujemy wysokiej jakości usługi grawerowania mechanicznego w aluminium części produkcyjnych, datowników, napisów do form wtryskowych. Detale grawerowane mechanicznie na zadaną głębokość zapewnią właściwe oznakowanie Twoich produktów. Nasze usługi grawerowania mechanicznego w aluminium są idealnym rozwiązaniem do oznakowania części maszyn, elementów konstrukcyjnych, czy produktów przemysłowych. W branży motoryzacyjnej, lotniczej czy przemysłowej, głęboki grawer mechaniczny napisów w aluminium wykorzystuje się do oznakowania części i komponentów, umożliwiając szybką identyfikację i śledzenie historii produktu.

GŁĘBOKI GRAWER MECHANICZNY NAPISÓW W ALUMINIUM WYPEŁNIONY FARBĄ


Na życzenie klienta wykonujemy tabliczki z napisami lub logo które są grawerowane mechanicznie i zapełniane farbą. Głęboki grawer mechaniczny napisów w aluminium wypełnionych farbą jest idealny do tworzenia trwałych tablic informacyjnych na zewnątrz budynków, w halach produkcyjnych czy na terenach przemysłowych. Dzięki wypełnieniu farbą, napisy są dobrze widoczne i odporne na warunki atmosferyczne. W przemyśle elektrycznym, elektronicznym czy automatyce głęboki grawer mechaniczny w aluminium z wypełnieniem farbą stosuje się do tworzenia trwałych tabliczek znamionowych, na których umieszczane są informacje o parametrach technicznych czy bezpieczeństwie urządzenia.

tabliczka-grawerowana-mechanicznie-napis-wypelniony-farba-akf-2
grawerowanie mechaniczne w aluminium

GŁĘBOKI GRAWER MECHANICZNY DOWOLNEJ GRAFIKI I LOGO W ALUMINIUM


Grawerowanie laserowe jest trwałe, wpalone w materiał, ale jest powierzchniowe. W przeciwieństwie do niego, grawerowanie mechaniczne jest głębokie, umożliwia przeszlifowanie detalu po grawerze oraz umożliwia wypełnienie farbą grawerowanych napisów i grafiki lub logo. Można użyć wielu kolorów farby i zastosować kolory identyczne jak w logo firmy, nie tylko kolor czarny. Grawerowanie mechaniczne ma szerokie zastosowanie w produkcji tradycyjnych tablic firmowych oraz tablic pamiątkowych

USŁUGI FREZOWANIA I WYCINANIA MECHANICZNEGO W STALI NIERDZEWNEJ


Wykonujemy usługi frezowania blach ze stali nierdzewnej tam, gdzie nie jest możliwe cięcie laserowe. Dodatkowo uzupełniamy usługę o grawerowanie frezowanych elementów stalowych.
Frezujemy dowolne kształty na zamówienie klienta. Pracujemy na materiałach własnych i powierzonych.
frezowanie detali w aluminium
nazwyulic-wycinane-na-wylot-tablice-na-dom-z-nazwa-ulicy-malowane-proszkowo-akf-2

TABLICE INFORMACYJNE Z NAZWAMI ULIC NAPISY WYCINANE NA WYLOT


Na zamówienie wycinamy w blasze na wylot napisy reklamowe, logo firmy, oraz modne ostatnio tablice informacyjne z nazwami ulic. Wykonujemy także nowoczesne szyldy i numery na dom z wyciętymi cyframi na przestrzał. Dzięki zaawansowanej technologii precyzyjnego wycinania na wylot litery są wycięte z dużą dokładnością, co pozwala na czytelną prezentację napisów oraz tworzy efektowny efekt trójwymiarowy. Tablice z napisami wycinanymi na wylot mają bardzo elegancki wygląd, prezentują się profesjonalnie i nowocześnie. Trójwymiarowe litery z kontrastowym tłem tworzą piękny i czytelny design. Tablice z wyciętymi na wylot napisami są zwykle wykonane ze stali lub aluminium i zabezpieczone warstwą lakieru proszkowego w dowolnym kolorze. Tablice malowane proszkowo są odporne na warunki atmosferyczne i działanie czynników zewnętrznych, co gwarantuje długotrwałą trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Tablice z wycinanymi na wylot napisami mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Możemy wycinać tablice i napisy z blachy w dowolnych kształtach i rozmiarach. Kolor tablic możemy dopasować do kolorystyki Twojego firmowego logo, lub koloru budynku. To pozwala na stworzenie unikalnego oznakowania zgodnego z Twoją wizją oznakowania budynku czy firmy. Ostateczny wygląd tablic z wycinanymi na wylot napisami zależy więc od wielu czynników które staramy się uwzględnić, aby wycinane na wylot tablice idealnie wpasowały się w otoczenie i dobrze spełniły swoją funkcję informacyjną.

WYCINANIE NAPISÓW I LOGO NA WYLOT W TABLICACH REKLAMOWYCH Z ALUMINIUM I STALI TABLICE MALOWANE PROSZKOWO NA DOWOLNY KOLOR


Oferujemy wysokiej jakości tablice firmowe z logo wycinanym na wylot. Są one doskonałym sposobem na nadanie wyjątkowego, nowoczesnego charakteru Twojej firmie. Dzięki naszej precyzyjnej technologii wycinania na wylot, tablice charakteryzują się dokładnym wycięciem logo z metalu, tworząc fantastyczny, przestrzenny efekt. Tablice z logo wycinanym na wylot są nie tylko tablicami identyfikacji wizualnej Twojej marki, ale również ładnym elementem dekoracyjnym, który przyciąga uwagę klientów i odwiedzających. Nasze tablice są wykonane ze stali lub aluminium oraz malowane proszkowo, co zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Do tablic proponujemy dystanse mocujące, których zastosowanie pozwala na spotęgowanie efektu trójwymiarowości poprzez odsunięcie tablicy od ściany budynku. Zainwestuj w tablice z logo wycinanym na wylot, aby wyróżnić swoją markę i nadać jej wyjątkowy i profesjonalny wygląd. Zachęcamy do zlecenia nam wykonania tablic z logo, które, mamy nadzieję, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

logo-frezowane-blacha-malowane-proszkowo-tablica-grawerowana-mechanicznie-malowana-proszkowo-akf-2
frezowanie-grawerowanie-mechaniczne-w-mosiadzu-akf-2

GRAWEROWANIE MECHANICZNE NAPISÓW I GRAFIKI W MOSIĄDZU


Polecamy grawerowane mechanicznie tablice i tabliczki mosiężne. Mosiądz ma wiele zalet jako materiał do produkcji tablic reklamowych. Jest metalem o pięknym, eleganckim wyglądzie, który dodaje prestiżu i luksusu każdej tablicy reklamowej. Jego złoty kolor oraz połysk przyciągają uwagę oraz nadają tablicom ekskluzywny wygląd. Mosiądz jest trwałym metalem, odpornym na korozję, rdzewienie i działanie warunków atmosferycznych. Grawerowane tablice reklamowe wykonane z mosiądzu zachowują swój estetyczny wygląd przez wiele lat. Wykonujemy również grawerowane tabliczki mosiężne do kościołów, kaplic i krzyży. Mosiądz, jako metal szlachetny, od wieków był używany do wykonania elementów sakralnych ze względu na swój naturalny i piękny wygląd. Złotawy kolor i subtelny połysk nadaje wnętrzu atmosferę spokoju i szlachetności. Korzystanie z tabliczek mosiężnych do oznakowania obiektów sakralnych może nawiązywać do tej tradycji i dodawać uroku i znaczenia dla wnętrza kościoła czy kaplicy. W mosiądzu można z powodzeniem frezować, grawerować aby uzyskać pożądane kształty i efekty wizualne. W zależności od preferencji Klienta wygrawerowane głęboko napisy lub logo zostawiamy w kolorze naturalnym jak na przedstawionym zdjęciu lub zapełniamy farbą jak na zdjęciu poniżej.

NAPISY GRAWEROWANE MECHANICZNIE GŁĘBOKO W MOSIĄDZU WYPEŁNIONE FARBĄ


Grawerowane ekskluzywne tablice z mosiądzu z napisami wypełnionymi farbą charakteryzują się wysokim standardem estetycznym. Są wyjątkowym i niepowtarzalnym oznakowaniem Twojej przestrzeni i są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania estetyczne i funkcjonalne. Dzięki precyzyjnemu grawerowaniu mechanicznemu, możemy nanosić na tablice indywidualne logo, nazwy firmowe, numery domów czy inne informacje, które chcesz umieścić na swojej tablicy. Mosiężne tablice z grawerem są nie tylko praktycznym elementem identyfikacji wizualnej Twojego domu czy firmy, ale także elegancką ozdobą, która dodaje prestiżu. Dodatkowo wypełnienie napisów i logo czarną farbą zapewnia wysoką czytelność oznakowania, a lakierowana powierzchnia tablicy zapewnia piękny wygląd, jakość i trwałość na lata.

mosiezna-tablica-grawerowana-mechanicznie-napisy-wypelnione-farba-akf-2
wycinanie-szyldow-napisow-z-kolorowej-plexi-akf-2

WYCINANIE MECHANICZNE, FREZOWANIE DUŻYCH LITER I NAPISÓW REKLAMOWYCH Z PLEXI, DUBONDU, PCV


Wycinanie Mechaniczne i Frezowanie – to Doskonała Jakość Dla Twojej Reklamy. Oferujemy usługi wycinania mechanicznego i frezowania dużych liter, logotypów oraz napisów reklamowych z materiałów takich jak plexi, dubond czy PVC oraz aluminium i stali nierdzewnej. Dzięki posiadanym maszynom i doświadczeniu naszego zespołu, jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą jakość i precyzję wykonania elementów reklamy nawet przy dużych rozmiarach i złożonych kształtach. Litery i napisy reklamowe wykonane przez naszą firmę z powyższych materiałów są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i efektowne, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do oznakowania budynków oraz witryn sklepowych.

SZYLDY REKLAMOWE, NAPISY REKLAMOWE, TABLICE REKLAMOWE WYCINANIE Z KOLOROWEJ I ZŁOTEJ PLEXI


Oferujemy wykonanie bardzo modnych w tej chwili tablic reklamowych z literami wyciętymi ze złotej lub srebrnej plexi, umieszczonymi na czarnym lub białym tle. Ten efektowny materiał jest chętnie wykorzystywany do produkcji tablic i dodaje elegancji i prestiżu Twojej marce. Szyldy ze złotej plexi polecamy szczególnie salonom kosmetycznym, salonom fryzjerskim które blaskiem szyldu chcą podkreślić swoje doskonałe usługi i zaoferować wszechstronne zabiegi upiększające. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać indywidualnie zaprojektowane tablice reklamowe z precyzyjnie wycinanymi literami ze złotej plexi, tworząc wyjątkowy efekt wizualny. Złota lub srebrna plexi nadaje tablicom luksusowy wygląd,który przyciąga uwagę klientów i podkreśla prestiż Twojego biznesu.
wycinanie-liter-ze-zlotej-plexi-szyldy-z-plexi-akf-2
otworowanie-obudow-do elektroniki-frezowanie-otworow-akf-2

USŁUGI FREZOWANIA OTWORÓW, OTWOROWANIE OBUDÓW PLASTIKOWYCH POD PRZYCISKI I WYŚWIETLACZE


Nasze usługi frezowania otworów to dokładność i precyzja w obróbce plastiku. Oferujemy wysokiej jakości usługi frezowania otworów, specjalizując się w precyzyjnym otworowaniu dostarczonych obudów plastikowych pod przyciski, diody, złącza i wyświetlacze. Nasze usługi frezowania otworów są idealnym rozwiązaniem dla firm produkujących urządzenia elektroniczne, urządzenia medyczne, czy inne produkty wymagające precyzyjnego oznakowania i montażu przycisków czy wyświetlaczy w obudowie urządzenia. Otworowanie obudów jest potrzebne w produkcji wielu różnych urządzeń, gdzie precyzyjne umiejscowienie i montaż różnych elementów jest kluczowy dla funkcjonalności i użytkowości produktu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

OTWOROWANIE GOTOWYCH OBUDÓW ALUMINIOWYCH, POD ZŁĄCZA, DIODY, PRZYCISKI, WYSWIETLACZE


Dzięki naszemu wszechstronnemu parkowi maszynowemu możemy także polecić frezowanie obudów i paneli do urządzeń wykonanych z aluminium. Zapotrzebowanie na usługi otworowania i frezowania występuje w wielu branżach – elektronicznej, motoryzacyjnej, medycznej czy telekomunikacyjnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług frezowania i otworowania obudów. W uzupełnieniu zlecenia możemy wykonać usługę grawerowania opisów na urządzeniu.

wycinanie-otworow-w-obudowach-metalowych-panelach-frontowych-maszyn-akf-2
frezowanie-wycinanie-szablonow-do-malowania-akf-2

WYCINANIE DUŻYCH SZABLONÓW DO MALOWANIA NA ŚCIANIE


WYCINANIE DUŻYCH SZABLONÓW DO MALOWANIA NA ŚCIANIE

GŁĘBOKI GRAWER MECHANICZNY W PLEXI USŁUGI FREZOWANIA PLEXI


Oferujemy usługi głębokiego grawerowania w plexi. Mechaniczne grawerowanie plexi to rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego i efektownego oznakowania z wykorzystaniem pięknej gamy kolorów plexi, oraz nietypowych i ciekawych pomysłów na reklamę. Głęboki grawer w plexi możemy wypenić farbą w kontrastowym kolorze. Taki detal z kolorowej plexi jest znakomitym rozwiązaniem jako tabliczka informacyjna, brelok hotelowy czy tablica z kolorowym logo.

frezowanie-grawer-mechaniczny-w-plexi-akf-2
grawerowanie-mechaniczne-w-drewnie-napisy-logo-drewniane-akf-2

USŁUGI GRAWEROWANIA W DREWNIE GŁĘBOKI GRAWER MECHANICZNY W DREWNIE


Drewno od wieków było cenione za swoją naturalną urodę, elegancję, ciepło i trwałość. Drewno, szczególnie twardszych gatunków jest doskonałym materiałem do grawerowania. Mamy możliwość wykonywania mechanicznych grawerów w drewnie takich jak logotypy, napisy i grafiki. Nasze usługi grawerowania i frezowania drewna pozwalają na stworzenie wyjątkowych, spersonalizowanych przedmiotów – pudełek, statuetek, szyldów, tablic oraz innych które są nie tylko estetyczne, ale także trwałe i funkcjonalne. Głęboki grawer w drewnie doskonale się nadaje do zapełnienia farbą, co stwarza dodatkowe możliwości do projektowania ciekawych i kolorowych upominków, pamiątkowych tabliczek, szyldów czy podstawek do statuetek.