PUCHARY, STATUETKI, MEDALE I NAGRODY OKOLICZNOSCIOWE - DLA FIRM I OSÓB PRYWATNYCH


Na zawody sportowe, lub imprezy firmowe a także uroczystości rocznicowe,

jubileusze oferujemy szeroką gamę pucharów, statuetek i medali okolicznościowych.

Wszystkie trofea uzupełniamy w eleganckie grawerowane tabliczki z okolicznościową dedykacją.

Szklane nagrody grawerujemy laserem lub wykonujemy nadruk w pełnym kolorze.
statuetka szklana grawerowana na komunię

SZKLANE STATUETKI Z GRAWEREM LUB NADRUKIEM NA RODZINNE OKAZJE


Szklane statuetki są jednym z najbardziej estetycznych i ładnych upominków. Zarówno firmowym jak i prywatnym na większe i mniejsze rocznice, chrzciny, komunię, urodziny czy imieniny czy jubileusz ślubu. Są w różnych kształtach, romby, prostokąty, owale. W ofercie mamy również w kształcie serca. Zawsze wywołują uśmiech zachwytu u obdarowanej osoby. Grawerowane spersonalizowane życzenia podnoszą wartość podarunku i nadają mu unikalny, delikatny urok. Na szklanych statuetkach i szklanych dyplomach wykonujemy również kolorowe nadruki.

SZKLANE STATUETKI JAKO NAGRODY FIRMOWE


Firmowe nagrody dla kontrahentów, pracowników z okazji rocznicy lub przejścia na emeryturę, uczestników firmowej imprezy mają za zadanie wyróżniać obdarowaną osobę. Taki upominek powinien być niepowtarzalny. Właśnie takim gustownym prezentem są szklane grawerowane statuetki . Zawsze eleganckie, starannie wykonane, a do tego w różnych  kształtach, wielkości i w różnych rodzajach szkła, począwszy od zwykłego szkła aż do ciężkich kryształów. W naszej firmie posiadamy duży wybór szklanych statuetek na każdą okazję w zróżnicowanych cenach.

statuetka szklana podziękowanie dla pracownika
grawerowana nagroda za osiągnięcia sportowe

STATUETKI DREWNIANE - GUSTOWNE NAGRODY


Drewno stanowi doskonałą oprawę dla eleganckiej grawerowanej tabliczki z gratulacjami. Drewniana statuetka to doskonały upominek dla ucznia czy nauczyciela za wybitne osiągnięcia w sporcie i nauce. Statuetki z drewna polecamy również na urodziny, rocznice i jubileusze. Drewniane statuetki mają wyjątkowo korzystny stosunek jakości i wyglądu do ceny. Prezentują się naprawdę dostojnie, do większości pasują zarówno srebrne jak i złote grawerowane tabliczki.

STATUETKI PLASTIKOWE - ZAWSZE MIŁA PAMIĄTKA


Ze względu na swą popularność i niskie ceny statuetki plastikowe w kolorze złotym i srebrnym to najlepsza pamiątka dla uczestników wszystkiego rodzaju imprez, zawodów, w szczególności dla dzieci i młodzieży. Radość dziecka które otrzyma taka pamiątkę jest ogromna. Duży wybór dziedzin sportowych oraz hobby sprawia że plastikowe złote statuetki można dobrać na każda okazję. W ofercie są również ogólne statuetki, co sprawia, że można je podarować również na imieniny, urodziny czy inna okazję. Statuetki te są popularne również na zakończenie roku szkolnego.

grawerowana nagroda za osiągnięcia sportowe
statuetka strażak z grawerowaną tabliczką

STATUETKI ODLEWANE - NAJWIĘKSZY WYBÓR DZIEDZIN SPORTOWYCH I HOBBY


Przepiękne odlewane statuetki to wartościowe wyróżnienie. Odlewane statuetki są oferowane na każdą okazję. Oprócz statuetek z dziedzin sportowych jest bogata oferta statuetek dla hobbystów – myśliwskie, wędkarskie, aktorskie, strażackie, muzyczne i wiele innych, w tym przepiękne statuetki ogólne, które można dowolnie wykorzystać. Odlewane statuetki są zróżnicowane cenowo, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Uzupełnieniem statuetek są grawerowane tabliczki z imienną dedykacją.

PUCHARY - NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH


Za pierwsze miejsca w zawodach koniecznie musi być puchar! Każdy chce go zdobyć. Dlatego puchary to ważny element każdych zawodów i każdej imprezy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasza firma oferuje szeroki wybór pucharów w zróżnicowanych cenach. Zawsze można dobrać pucharki do rodzaju organizowanych zawodów i budżetu.

buttony znaczki przypinki

BUTTONY, PRZYPINKI, ZNACZKI OKOLICZNOŚCIOWE - DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA


Organizujesz rajd? Firmowe spotkanie? Bedą Ci potrzebne kolorowe, pamiątkowe znaczki dla uczestników. Button to najlepszy z zarazem najtańszy genialny upominek. Można go kolekcjonować, i zawsze będzie przypominał miło spędzony czas. Znaczki wykonujemy na zamówienie wg, projektu klienta lub własnych.

MEDALE METALOWE I SZKLANE


Medale są niezbędnym elementem każdych zawodów. W naszej ofercie mamy medale metalowe które uzupełniamy w tabliczki z informacjami dotyczącymi konkretnej imprezy lub grawerujemy na rewersie. Mamy też medale szklane, doskonałe do kolorowego druku. Zajmujemy się również znakowaniem medali z zawodów biegowych na których grawerujemy nazwisko uczestnika i osiągnięty czas.