DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA, CERTYFIKATY GRAWEROWANE I DRUKOWANE, NAGRODY


Grawerowana tabliczka wykonana z laminatu w kolorze złotym lub srebrnyM ze złotego lub srebrnego aluminium a także tabliczka ze stali nierdzewnej, umieszczona na drewnianym podkładzie stanowi elegancką nagrodę, podziękowanie czy rocznicowy prezent. Dyplomy grawerowane na drewnianym podkładzie to jeden ze sposobów wykonania dyplomu uznania czy dyplomu biznesowego. Wykonujemy również dyplomy na szkle lub przeźroczystej plexi. Ofertę eleganckich dyplomów grawerowanych poszerzyliśmy o ciekawe kolorystycznie podziękowania drukowane w pełnym kolorze na metalu lub tworzywie. Dyplom może być umieszczony w eleganckim etui w kolorze czerwonym, zielonym lub granatowym, stanowiącym  doskonałą oprawę przedmiotu.

Dyplomy grawerujemy na podstawie przesłanych gotowych plików, lub proponujemy własną grafikę na podstawie dostarczonego tekstu oraz zdjęć. Przed wykonaniem zawsze wysyłamy projekt dyplomu do sprawdzenia i akceptacji grafiki, aby końcowy efekt był zgodny z oczekiwaniem klienta.
podziekowanie dla wspolpracownika dyplom kolorowy

DYPLOMY I PODZIĘKOWANIA i CERTYFIKATY FIRMOWE


Biznesowe gratulacje dla kontrahenta czy wyrazy uznania dla pracownika warto wyrazić poprzez elegancki grawerowany lub drukowany w kolorze dyplom. Taki dyplom uznania będzie stanowił cenna pamiątkę dla kontrahenta, a powieszony na ścianie w biurze będzie stanowił dodatkowy certyfikat potwierdzający rzetelność usług. Dyplom uznania dla pracownika z okazji zakończenia pracy lub podziękowanie z okazji przejścia na emeryturę będzie wzruszającą pamiątką z całego okresu zatrudnienia w firmie. Warto zadbać o takie szczegóły. W tej samej formie możemy wykonać grawerowany lub drukowany certyfikat potwierdzający wysokie kwalifikacje pracownika lub rzetelność firmy.

DYPLOMY OKOLICZNOŚCIOWE, JUBILEUSZOWE, NA ROCZNICĘ NA RODZINNE OKAZJE


Elegancki dyplom grawerowany laserem na złotym lub srebrnym laminacie grawerskim jest doskonałą pamiątką z okazji rocznicy ślubu, komunii oraz chrztu. Jest miłym upominkiem na imieniny czy urodziny. Grawerowanie to technika która sprawia że grawerowany napis nie traci koloru a dyplom nie płowieje i nie traci świeżości przez długie lata.

dyplom grawerowany na rocznice slubu zloty
Dyplom grawerowany kolorowy druk uv

PODZIĘKOWANIA DRUKOWANE LUB GRAWEROWANE NA METALU


Wprowadziliśmy w ostatnim czasie do oferty podziękowanie drukowane w pełnym kolorze na metalu. Delikatnie szczotkowane aluminium z lekkim połyskiem daje dodatkowy świetlisty efekt. Aluminium może być w kolorze złotym, srebrnym oraz błyszczącym białym. W tej formie wykonujemy podziękowania dla lekarzy, podziękowania dla nauczycieli oraz gratulacje z okazji rocznicy urodzin. W ofercie mamy również nowoczesne dyplomy grawerowane na stali nierdzewnej.

DYPLOMY SZKLANE GRAWEROWANE I DRUKOWANE W KOLORZE


Od niedawna w naszej ofercie zagościły szklane dyplomy grawerowane oraz drukowane w pełnym kolorze.