IDENTYFIKATORY IMIENNE DLA PRACOWNIKÓW POZNAŃ


Produkujemy identyfikatory personalne dla pracowników firm.

Nasze identyfikatory produkowane z różnych materiałów oraz w różnych wariantach wykonania sprawdzają się w wielu firmach.

Identyfikator osobowy to niezbędny element dobrego funkcjonowania firmy. Plakietki imienne są często obowiązkowe w biurze, urzędzie czy placówce medycznej lub handlowej. Identyfikator osobowy pozwala zorientować się czy rozmawiamy z właściwą osobą.

Plakietki noszone przez pracowników promują firmę i pomagają budować silną markę poprzez wygrawerowane lub wydrukowane logo na identyfikatorze. Pracownicy mający ładne identyfikatory zawsze sprawiają dobre pierwsze wrażenie i wzbudzają zaufanie do reprezentowanej firmy.

W zależności od wykonywanej pracy proponujemy różne rozwiązania identyfikatorów pod względem rodzaju materiału oraz sposobu wykonania i mocowania.
identyfikator z grawerowanym logo firmy

IDENTYFIKATORY EVENTOWE I NA KONFERENCJE


Jako identyfikatory konferencyjne najlepiej sprawdzają się identyfikatory z okienkiem i wymienną karteczką z imieniem i nazwiskiem. W ofercie mamy takie identyfikatory plastikowe oraz metalowe z aluminium lub stali nierdzewnej. W tym zastosowaniu wybierane są zarówno zapinki magnetyczne jak i agrafki, aczkolwiek ze względu na to iż identyfikator z agrafką jest zdecydowanie tańszy niż z magnesem, to rozwiązanie przeważa przy większych zamówieniach.

IDENTYFIKATORY DLA HOTELI I RESTAURACJI I SKLEPÓW


Dla dużych sklepów, hoteli czy restauracji najlepszym rozwiązaniem są identyfikatory z okienkiem. Ze względu na dużą ilość pracowników jest to ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające zawsze mieć zasób plakietek dla dodatkowych osób bez konieczności dodrukowywania identyfikatorów imiennych. W przypadku identyfikatorów dla obsługi hoteli, kelnerów, barmanów czy handlowców polecamy jako zapięcie agrafkę lub klips. Te zapięcia są zdecydowanie mocniejsze niż magnes.

Dla kameralnych sklepów i restauracji czy sal weselnych grawerujemy również estetyczne personalizowane identyfikatory z imieniem i nazwiskiem.

identyfikator pracowniczy z karteczka kolorowy nadruk

złoty identyfikator imienny grawerowany z agrafka
dentyfikator dla stomatologa stalowy grawerowany

IDENTYFIKATORY DLA LEKARZY


W przypadku identyfikatorów medycznych najczęściej są wybierane identyfikatory metalowe wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium z trwałym wpalonym grawerem laserowym. Identyfikatory metalowe są eleganckie, bardzo trwałe, odporne na środki chemiczne. Łatwo je utrzymać w czystości. Identyfikatory dla lekarzy, pielęgniarek czy pracowników apteki są najczęściej personalizowane z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem oraz zajmowanym stanowiskiem oraz tytułem naukowym. Najczęściej wybieranym zapięciem jest klips, następnie agrafka. Nie polecamy zapinki magnetycznej ze względu na możliwość strącenia i zgubienia plakietki w czasie wykonywania pracy.

IDENTYFIKATORY APTECZNE


Kolorowe identyfikatory z symbolem węża eskulapa to często wybierane rozwiązanie dla pracowników apteki. Najczęściej stosowane są plakietki z wygrawerowanym lub wydrukowanym imieniem i nazwiskiem oraz zajmowanym stanowiskiem lub wykształceniem. W aptece sprawdzi się zarówno mocowanie na magnes jak i agrafka lub klips.

identyfikator dla farmaceuty grawerowany laserowo
identyfikatory dla pielegniarek i poêoznych grawerowane

IDENTYFIKATORY DLA PIELEGNIAREK I POŁOŻNYCH


W powyższym zastosowaniu sprawdzają się identyfikatory ze stali nierdzewnej. Drugim rodzajem wybieranych identyfikatorów są identyfikatory plastikowe grawerowane z kolorowych laminatów grawerskich. Np. dla pielęgniarek z białym tłem i czarnym grawerem a dla położnych z białym tłem i czerwonym grawerem. Popularne są również srebrne i złote z czarnym grawerem laserowym imienia i stanowiska. Identyfikatory plastikowe są lekkie i łatwe do utrzymania w czystości.

IDENTYFIKATORY DLA SALONÓW KOSMETYCZNYCH I FRYZJERSKICH


Dla pracowników salonów kosmetycznych i fryzjerskich polecamy efektowne identyfikatory imienne. Mogą być grawerowane lub drukowane, wybierane najczęściej z agrafką lub klipsem.

identyfikator imienny kolorowy druk magnes
button znaczek okolicznosciowy

BUTTONY, ZNACZKI OKOLICZNOŚCIOWE


Na imprezy, zloty, rajdy, urodzinki, polecamy przypinki okolicznościowe – buttony. Dowolna kolorowa grafika, zapięcie na agrafkę, niska cena.

IDENTYFIKATORY - KARTY IDENTYFIKACYJNE


Karty plastikowe drukowane w pełnym kolorze z imieniem i nazwiskiem a także zdjęciem. Zapinane na klips ew. stosowane razem z holderem na zawieszce.

druk karta wizytowka