NAPISY REKLAMOWE WYCINANE Z PLEXI, LITERY Z LAMINATÓW GRAWERSKICH


Do przyklejenia na szyldy, drzwi oraz reklamy proponujemy napisy i logo wycięte po obrysie z kolorowych laminatów grawerskich, szczególnie tych które mają fronty imitujące metal, miedź, stare złoto, stal, jasne złoto, srebro szczotkowane.

Litery z laminatów grawerskich doskonale nadają się jako eleganckie uzupełnienie frontów napisów wypukłych ze styroduru czy grubego PCV.
litery wyciete na tablice szyld

FIRMOWE LOGO I NAPISY Z LAMINATU GRAWERSKIEGO


Prezentowane literki wycięte z laminatu w kolorze miedzianym w klasycznej czcionce bardzo ładnie wyglądają na szyldzie w kolorze czarnym z anodowanego aluminium. Czarna błyszcząca powierzchnia i miedziane litery to efektowny zestaw na firmowy szyld.

NUMERKI I NAPISY PRZESTRZENNE WYCINANE LASEREM Z PLEXI ORAZ GRUBEGO PCV


Z kolorowej plexi wycinamy efektowne przestrzenne numerki stosowane w oznakowaniu drzwi hotelowych czy biurowych. Wycinamy laserem z plexi logo firmowe oraz nazwę firmy do przyklejenia na podstawę szyldu wykonaną z przeźroczystej plexi gr. 10 mm lub pcv czy aluminium. Każdy z powyższych rodzajów wykonania reklamy jest pracochłonny ale daje niepowtarzalny efekt.

cyfry z plexi wycinane laserem
litery napisy z aluminium frezowane

LITERY Z METALU-ALUMINIUM I STALI NIERDZEWNEJ


Nasza firma posiada park maszynowy umożliwiający wycinanie liter, cyfr, dowolnych napisów i grafiki z aluminium oraz stali nierdzewnej Na przestrzenne litery proponujemy aluminium anodowane o satynowej srebrnej powierzchni o grubości 3 mm. Firmowe logo bardzo efektownie się prezentuje z blachy nierdzewnej o grubości 3 mm o delikatnie szczotkowanej powierzchni.

Wycięte z aluminium lub stali napisy podklejamy taśmą dwustronną samoprzylepną która umożliwia szybki montaż. Aby ułatwić przyklejenie pojedynczych liter w napisie oferujemy wykonanie szablonu z folii szablonowej lub PCV.

NAPISY SAMOPRZYLEPNE I LOGO Z FOLII WYCINANE NA PLOTERZE


Uzupełnieniem oferty wycinania liter i napisów są dowolne teksty i informacje wycinane z folii samoprzylepnej w różnych kolorach. Stosujemy folie firmy ORACAL i z jej bogatej oferty kolorystycznej plotujemy napisy na szyldy, samoprzylepne opisy na urządzenia, zestawy naklejek z logo do przyklejenia na samochody. Wycinamy napisy reklamowe na samochody do samodzielnego montażu.

 

Polecamy samoprzylepne logo wycinane po obrysie lub kolorowe naklejki drukowane i również wycinane w dowolnym kształcie po obrysie. Z folii wycinamy również napisy odblaskowe na samochody. Z folii szablonowej możemy wyciąć wg. dowolnego projektu szablon do malowania na ścianie.

naklejki z folii kształtowej wycinane na ploterze