BRELOKI, DO KLUCZY HOTELOWE, BRELOCZKI Z GRAWEREM, NUMERKI DO SZATNI


Breloki do kluczy mimo że wypierają je pomału  karty magnetyczne są jeszcze szeroko stosowane jako oznacznik numeru pokoju w hotelu, domu wczasowym czy jako numerek do szatni na basenie czy w szkole. W ofercie mamy breloczki plastikowe i metalowe oraz tabliczki z numerkami z kolorowych laminatów grawerskich.
brelok hotelowy aluminiowy z laserowym grawerem

BRELOKI DO KLUCZY Z NUMERAMI DLA HOTELI, BIUR


Na zamówienie projektujemy i wykonujemy breloki do kluczy. Breloki wycinamy mechanicznie lub laserowo w dowolnym kształcie. Breloki metalowe wykonujemy z aluminium anodowanego grubości 3 mm, z mosiądzu gr. 1,6 mm lub stali nierdzewnej o grubości 2 mm. Breloki plastikowe proponujemy z odpornego laminatu grawerskiego lub kolorowej plexi o grubości 3 mm. W ofercie mamy też grawerowane breloki ze sklejki o grubości 5 mm.Na brelokach grawerujemy laserem logo firmy oraz numer. W plexi grawerujemy głęboko mechanicznie i napisy zapełniamy farbą.

Możliwość graweru napisu w dowolnej czcionce oraz wygrawerowania dowolnej grafiki.

GRAWEROWANE LASEREM NUMERKI DO SZAFEK W SZATNI, CYFRY NA DRZWI, TABLICZKI


Wykonywane przez naszą firmę tabliczki z numerkami są estetyczne, mogą być kolorowe, paleta kolorów jest duża, lub srebrne ew. złote w bardziej eleganckim wydaniu. Zawsze starannie wykonane, podklejone taśmą samoprzylepną, łatwe w użyciu.

solidnygrawer numerki do szatni laminat grawer
grawerowany brelok z logo firmowy gadzet

GRAWEROWANE BRELOCZKI DO KLUCZY JAKO UPOMINEK FIRMOWY


Breloczki z grawerowanym firmowym logo jako drobny gadżet to także doskonała opcja promowania firmy.

BRELOCZEK Z IMIENNYM GRAWEREM


Breloczek z grawerowaną dedykacją to praktyczna pamiątka ważnego wydarzenia, takiego jak imieniny, urodziny, rocznica czy otrzymanie kluczy do własnego mieszkania czy samochodu… Dlatego warto komuś bliskiemu podarować taki spersonalizowany upominek.

breloczek do kluczy auto laserowy grawer
breloczki kolorowe z grawerem

KOLOROWE ALUMINIOWE BRELOCZKI, IDENTYFIKATORY DLA PSÓW I KOTÓW


Mamy w ofercie również kolorowe, anodowane aluminiowe breloczki w różnych kształtach do grawerowania. Breloki występują w kształcie kwiatka, koniczynki, nieśmiertelnika, serduszka. Breloczki mają żywe kolory, grawer jest wyraźny i dokładny. Polecamy jako upominki oraz identyfikatory dla piesków i kotów.