GRAWER W DREWNIE, PRODUKTY DREWNIANE Z GRAWEREM


Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem do ciecia i grawerowania. Prace są bardzo ładne i efekt końcowy grawerowania jest zachwycający.

Najczęściej grawerujemy i wycinamy dowolne kształty w jasnej sklejce brzozowej, która jest stosunkowo tanim i popularnym materiałem również odpowiednio twardym. Dzięki jasnej powierzchni brązowy grawer pięknie kontrastuje i efekt jest doskonały.

Polecamy do grawerowania twarde drewno takie jak dąb, buk czy jesion. Grawery na drewnie są wtedy równej głębokości i jednolicie wybarwione.

Nie polecamy grawerowania na deseczkach sosnowych czy świerkowych, grawer na tych materiałach ze względu na usłojenie nie wychodzi ładnie.

Grawerujemy na materiale własnym i powierzonym.
grawerowanie laserem w drewnie znakowanie

GRAWEROWANIE, ZNAKOWANIE I PERSONALIZOWANIE DREWNIANYCH PRODUKTÓW


Na zamówienie wykonujemy grawery na drewnianych upominkach firmowych. Obecnie drewniane gadżety są bardzo popularne ze względu na ich naturalne pochodzenie i ekologię.

GRAWER NA SKRZYNECZKACH DREWNIANYCH I SKLEJCE


Bardzo efektownie prezentuje się grawer na drewnianych skrzynkach i różnego rodzaju upominkach ze sklejki. Drewniane pudełka są miłym i praktycznym upominkiem na każdą okazję: na Dzień Matki, Dzień Kobiet, Ślub, zaręczyny, rocznicę, urodziny, imieniny, roczek czy chrzciny. Produkty uzupełnione personalizowanym grawerem są jeszcze cenniejszym, pamiątkowym prezentem.

grawer skrzynka na wino grawerowana