USŁUGI REKLAMOWE DLA FIRM POZNAŃ

Twoja strategia reklamowa w Poznaniu: skuteczne usługi dla firm

Wykonujemy reklamę wizualną dla firm oraz świadczymy usługi projektowania grawerowanych przez nas tabliczek,
szyldów, dyplomów, wizytówek czy statuetek.
Podpowiadamy jaki materiał dobrać oraz doradzamy sposób wykonania.
Świadczymy usługi reklamowe.
tablica stal nierdzewna szyld do gabinetu

USŁUGI PROJEKTOWANIA I WYKONYWANIA TABLIC FIRMOWYCH I SZYLDÓW


Projektujemy i wykonujemy tablice i szydy firmowe i wizytówki. Produkujemy tablice z różnych materiałów, najbardziej dopasowanych do charakteru reklamy oraz planowanego budżetu. W reklamie firmy sprawdzą się zarówno grawerowane tablice z laminatów grawerskich jak i grawerowane tablice metalowe. Wykonujemy równiez tablice z plexi i PCV, w najtańszej wersji wyklejane folią samoprzylepną, w droższej grawerowane. Doradzamy rózne sposoby łatwego montażu.

USŁUGI GRAWEROWANIA LASEREM TABLICZEK NA DRZWI BIURA, FIRMY


Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wykonania wszystkich detali identyfikacji firmy projektujemy i wykonujemy również tabliczki na drzwi do biura czy firmy. Dostępne materiały umozliwiaja szeroką gamę rozwiazań.

szyld na dystansach grawerowany
zloty identyfikator imienny grawerowany z agrafka

IDENTYFIKATORY OSOBOWE DLA PRACOWNIKÓW FIRMY


Firmowe identyfikatory imienne dla pracowników to również element prezentacji firmy.
Możemy zaproponować wiele rozwiazań, od prostych identyfikatorów z imieniem i nazwiskiem grawerowanych na laminatach grawerskich po plakietki firmowe ze stali nierdzewnej z okienkiem i wymienną karteczką.

GRAWEROWANE UPOMINKI I FIRMOWE GADŻETY


Miłym elementem postrzegania firmy są drobne upominki firmowe zgrawerowanym logo. Posiadamy w ofercie wiele rodzajów upominków firmowych z logo na rózne okazje – rocznice firmowe, wybitne osiągnięcia czy przejście pracownika na emeryturę. Grawerowane długopisy, pendrivy, powerbanki, wizytowniki, kubki, zestawy do wina, narzędzia, piersiówki czy drobne zabawki cieszą się niesłabnąca popularnością. Grawerujemy logo na kalendarzach i wykonujemy personalizację kalendarzy. Oprócz własnej oferty upominków grawerujemy również na gadżetach dostarczonych.

laserowy grawer logo na powerbanku
dyplom grawerowany emerytura

DYPLOMY I PODZIĘKOWANIA Z WSPÓŁPRACĘ


Z okazji przejścia zasłużonych pracowników na emeryturę lub rocznicy owocnej współpracy z zaprzyjaźnioną firmą wykonujemy grawerowane dyplomy, drukowane w kolorze podziękowania oraz szklane statuetki z imienną dedykacją.