PANELE DO MASZYN I URZĄDZEŃ


W ramach naszej działalności współpracujemy z firmami produkującymi urządzenia elektroniczne oraz pulpity sterownicze do maszyn.

Frezujemy oraz grawerujemy dla nich fronty do obudów urządzeń oraz pulpity maszynowe i panele sterownicze.

Przedni panel może być wykonany z kolorowego laminatu grawerskiego, z aluminium lub stali nierdzewnej.

Frezujemy, otworujemy i grawerujemy panele do maszyn według dostarczonej dokumentacji w postaci gotowego pliku wektorowego lub rysunku.
panel urzadzenia czarny laminat opisy grawerowane laserem

FRONTY OBUDÓW WYKONANE Z KOLOROWYCH LAMINATÓW GRAWERSKICH


Grawerowany front obudowy wykonany z laminatu grawerskiego jest bardzo wytrzymały, stosunkowo tani oraz ma tę zaletę, że może być wykonany w dowolnej kolorystyce. Najbardziej popularne kolory to biały, niebieski i czarny.

Przy dużych pulpitach, gdy grubość laminatu 1,6 mm jest niewystarczająca, proponujemy laminat grawerski gr. 3 mm lub frezujemy i otworujemy podstawę z blachy aluminiowej o grubości 2-3 mm, dla usztywnienia całej konstrukcji.

PANEL PRZEDNI ZE STALI NIERDZEWNEJ


Najbardziej ostatnio modne, trwałe  i eleganckie fronty obudów są wykonane właśnie ze stali nierdzewnej o powierzchni matowej lub delikatnie szczotkowanej. Wykonujemy panele z blachy o grubości 1-3 mm w zależności od wielkości panelu, aby zachować odpowiednią sztywność.

Grawer na stali nierdzewnej, trwale wpalony i bardzo dokładny, ma kolor czarny i doskonale się komponuje z kolorem stalowym podstawy.

grawerowany panel urzadzenia ze stali nierdzewnej
panel urzadzenia aluminiowy nadruk uv

PULPITY ANODOWANEGO ALUMINIUM


Pulpity aluminiowe wykonujemy z blachy o grubości 1 mm lub 3 mm.

Srebrne aluminium ma satynową powierzchnię, delikatnie szczotkowaną i jest twarde i odporne na zarysowania. Grawer na srebrnym aluminium jest ciemno szary, co nadaje blaszce elegancki, nowoczesny wygląd. Jeśli napisy mają być czarne, możemy je chemicznie zaczernić.

Bardzo popularne kolory aluminium anodowanego to czarny i niebieski, grawer na aluminium jest wtedy w kolorze srebrno-białym.

Dysponujemy jeszcze aluminium anodowanym w kolorze ciemnozielonym oraz bordowym, więcej informacji o materiałach w zakładce materiały grawerskie.