DRUK UV, DRUK WIELKOFORMATOWY, CIĘCIE FOLII SAMOPRZYLEPNEJ


W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty kolorowy druk na materiałach z rolki i materiałach płaskich. Tym samym poszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość kolorowego nadruku na wycinanych przez nas detalach w laminatach, metalach, drewnie czy sklejce oraz o druk wszelkiego rodzaju naklejek i etykiet samoprzylepnych. Drukujemy na szkle, oferujemy druk na plastiku, druk na dubondzie, druk na aluminium, drukujemy na kartonie oraz na plexi. Wykonujemy kolorowe nadruki na drewnie i sklejce.
Uzupełnieniem oferty jest możliwość wycinania naklejek w dowolnym kształcie po obrysie.
 
druk na folii duze rozmiary

DRUK NA FOLII - WYDRUKI WIELKOFORMATOWE


Dysponujemy parkiem maszynowym umożliwiającym druk większych rozmiarów na folii błyszczącej i matowej, banerach, papierze, folii OWV. Druk jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Wydruki nadają się na efektowną reklamę wewnętrzną jak i zewnętrzną.

DRUKOWANIE MAŁYCH FORMATÓW - NAKLEJKI CIĘTE PO OBRYSIE


Jednym z wiodących zastosowań druku o dużej rozdzielczości jest druk małych naklejek dla firm oraz osób prywatnych. Drukujemy samoprzylepne wizytówki dla firm, naklejki z logo, nalepki z numeracją itp. Nasza oferta obejmuje druk naklejek informacyjnych i ostrzegawczych. Drukujemy zarówno w małych jak i dużych nakładach.

napisy samoprzylepne ostrzegawcze
tabliczki na bramy z numeracja drukowane

DRUKOWANIE NA PCV I ALUMINIUM - TABLICE INFORMACYJNE I TABLICZKI OSTRZEGAWCZE, SZYLDY


Druk UV nadaje się do drukowania na płaskich i sztywnych materiałach takich jak PCV, HIPS, DUBOND, aluminium, szkło, sklejka czy drewno. Produkujemy drukowane szyldy, tablice ostrzegawcze i informacyjne, tabliczki z numeracją na bramy, oraz kolorowe tabliczki reklamowe z logo lub dowolną grafiką. Drukujemy na szklanych statuetkach dedykacje na różne okazje firmowe i prywatne.

NADRUK NA OBUDOWACH PLASTIKOWYCH


Dla firm elektronicznych oferujemy usługę trwałego druku na obudowach wykonanych z plastiku, ABS, dubondu, aluminium oraz malowanych proszkowo. Nadruk jest dokładny, dobrze widoczny i trwały.

nadruk na obudowie
kolorowy nadruk na sklejce

KOLOROWE NADRUKI NA DREWNIE I SKLEJCE


Drewno jest bardzo wdzięcznym i modnym obecnie materiałem. Oprócz wycinania i grawerowania laserowego drewna i sklejki możemy wykonywać kolorowe nadruki na drewnie zarówno kolorami CMYK jak i kolorem białym. Często na ciemniejszym tle czy ciemnych sękach należy położyć pod spód białą aplę, aby poprawić jakość wydruku. Na drewnie możemy również wydrukować dowolne zdjęcie kolorowe lub czarno-białe. Powstałe obrazy są wyjątkowo oryginalne i mogą być wspaniałą pamiątką lub podarunkiem.

DRUK NA DREWNIANYCH PUDEŁKACH


Oprócz druku na płaskich powierzchniach nasza firma oferuje kolorowy nadruk na drewnianych pudełkach.

nadruk cyfrowy na pudelku
usluga ciecia folii samoprzylepnej

CIĘCIE FOLII SAMOPRZYLEPNEJ NA PLOTERZE


Naklejki po wydruku przycinamy na ploterze do zadanych kształtów. Kształt naklejki może być dowolny. Na ploterze mamy również możliwość wycinania napisów na szyldy, tablice, napisów do oklejania samochodów, rurociągów itp. Usługi wykonujemy kompleksowo. Obieramy napisy ze zbędnej folii oraz na wycięte napisy lub grafikę przyklejamy folię transferową dla ułatwienia aplikacji naklejek na docelowe miejsce.